ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hot Water
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Hot Water
 Hot Water davidoff arrin si një aromë orientale zjarrtë, mashkullore në shtator 2009 në treg. Shënime të lartë funksion absynth dhe borzilok të kuqe, një zemër prezanton marrëveshjet nxehtë e pimento dhe patchouli, ndërsa një bazë përfshin styrax dhe benzoin.Flacons është shumë tërheqës, ngjyra në të kuqe të errët 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de tilette 110 ml
Artikulli #4386
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 60ml
Artikulli #4387
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4388
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 110ml
Artikulli #4389
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4390
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4391
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 60ml +ASB50ml +sh50ml
Artikulli #4392
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK