ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Silver Shadow
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Silver Shadow
Silver  Shadow  është një aromë orientale me pemë e cila u paraqit në vitin 2005. Koriandër freskët portokalli dhe aromë të hapur përbërjen, ato të çojnë në zemër misterioze e kombinuar e shafran nxehtë dhe lë patchouli. Ngrohtë, vë në dukje të këndshme baza funksion sensual Amber, benzoin dhe oakmoss. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4395
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4396
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4397
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 50ml + aftershave 75ml
Artikulli #4398
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK