ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Silver Shadow Altitude
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Silver Shadow Altitude
Altitude Silver Shadow nga Davidoff është një aromatik me aromë Woody për burrat. Altitude  Silver Shadow filloi në 2007. pas kësaj aromë është Jean Jacques. Shënime të lartë janë manaferrat dëllinjë, piper jeshil dhe grejpfrut, shënimet e mesme janë qimnon, kedri dhe kardamom, shënimet bazë janë myshk, lesh kashmiri dru dhe temjan. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4400
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4401
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4402
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 50ml + shower gel 75ml
Artikulli #4403
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Impala Impala Terrac ...
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18500 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Neutro Roberts Zero ...
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK