ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Silver Shadow Private
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Silver Shadow Private
Silver Shadow private nga Davidoff është një aromë orientale për burrat. Silver Shadow private ishte nisur në vitin 2008. Shënime të lartë janë të agrumeve, bergamot dhe kardamom, shënimet e mesme janë livando dhe vjollcë, shënimet bazë janë misk dhe lëkurë 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deostick 75gr
Artikulli #4405
2 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4406
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK