ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fuel for Life
 
 
Diesel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Diesel
 
Fuel for Life
Parfum nga Diesel
Një eliksir sexy dhe energji

Karburantit për Life, një parfum i cili i drejtohet atyre që duan të jenë të gjallë dhe ndjeu tepër për të jetuar jetën e tyre me pasion dhe energji. Kur diaboliquement blackcurrant addictif plotëson shënimet alanguissantes patchouli dhe Jasmine ... shkalla e përshpejton rrahje zemre, oreksi e jetës është shumëzuar me dhjetë ... efekte anësore Unverifiable ... Për të përdorur me masë paraprake, me përdor garantuar! 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4408
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4409
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4410
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
deospray 150ml
Artikulli #4411
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK