ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Only The Brave Mens
 
 
Diesel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Diesel
 
Only The Brave Mens
 ONLY THE BRAVE  është një aromë për të gjithë njerëzit që zgjodhi të jetë heronj. Përbërjen e tij prezanton harmoninë e orientale, drurë shënime të cilat të lënë një përshtypje të fortë. Loja e kontraste mes shënimeve të freskët limoni dhe mandarin me vjollce, kedri dhe koriandër po na çon në të ngrohtë marrëveshjet e qelibar, së bashku me nuanca lëkure (styrax dhe labdanum) dhe benzoin në një bazë. Gjallëri e limon prezanton ndez e tij shkëlqen mbi një zemër romantike, me lule dhe lë një të ngrohtë, gjurmët lëkurë-rrëshirë në shënimet bazë të aromë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4427
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4428
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 35ml
Artikulli #4429
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4430
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave balsam 100ml
Artikulli #4431
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK