ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Plus Plus
 
 
Diesel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Diesel
 
Plus Plus
 Plus Plus Feminine nga Diesel është një aromë lules orientale për gratë. Plus Plus Feminine u lançua në vitin 1997. Top portokalli shënimet janë të hidhura, zambaku-i-luginës, cassis, pineapple dhe shënime me shije frute, shënimet e mesme janë jasemini, kokosit, magnolia, orkide, zambak, qershi, luleshtrydhe dhe molle e kuqe, shënimet bazë janë myshk, dru sandali, Virginia kedri , qelibar, arrëmyshk, vanille dhe shpatore rrënjë
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4433
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK