ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The one purse
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
The one purse
The One Purse
Një e ngrohtë,e  lules orientale me ndjeshmëri moderne, është tani i aftë për të udhëtuar.Çantë të mesme të vendosur përmban një atomizer refillable artë dhe tri shishe te hijshme.
Krijuar për diva , THE ONE  është njëkohësisht joshëse dhe  moderne, që përfshin një kontakt të klasicizmit qe rrezatojë një shkëlqim drite të gjallë me agrume, Zemra e pasionuar ngjall një feminitet shpërthyes me një shpirt i pasur me lule. Një aluzion e papritur e glows kumbull si bazë në fund blooms me joshë ëmbël në ngrohtësinë të qëndrueshme e vanilje dhe ëmbël ambery-misk shënime.
Set përfshin një çantë 0,37 ons Spray dhe tre rimbushjet në një kuti nënshkrim.
Shënime:
Bergamot, Mandarin, Lychee, Peach, Madonna Lily, Muguet, Plum, Jasmine, Vetiver, Vanilla, Amber, Musk.
Style:
Joshëse. Moderne. Magjepsës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 4x11ml
Artikulli #4492
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK