ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The One Gentleman
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
The One Gentleman
The One Gentleman
Me shënimet e saj understated orientale, kjo aromë ngjall një ndjenjë bashkëkohore e hijeshi dhe thjeshtësisë. Përshtypja e parë hapet me shënime të sigurt e piper dhe grejpfrut. Një zemër e sofistikuar poshtë, përzierja marrëveshjet qetësues të glints livando dhe sensuale e patchouli për efekt sublim. Si dries aromë poshtë, një aluzion e mashkulloritetit tradicionale vjen përmes në thekse delikate ende të hollë e dru kedri, kopër, dhe kardamom.

Shënime:
Piper, qitros, kopër Apple, Lavender, kardamom, Vanilla, Patchouli.
Style:
Bashkëkohore. Elegant. Sofistikuara.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4494
9 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4495
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4496
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave balsam 75ml
Artikulli #4497
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4498
6 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4499
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4500
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK