ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
DKNY
 
 
DKNY
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA DKNY
 
DKNY
 Të pastër, mashkullore dhe intime, DKNY Men është një klasik modern.

Burrat DKNY është një bashkim intriguese e livando dhe qelibar me erëza të freskëta që ringjallin  dhe  aktivizojne.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4517
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK