ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
DKNY Men
 
 
DKNY
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA DKNY
 
DKNY Men
DKNY  MEN
DKNY Men është aq i patrembur. Nje rebel në kuptimin truest. DKNY Men është moderne dhe i ftohtë, si ai. Ai është një kombinim i shpirtit dhe i  frymës, të sofistikimit dhe të shpejtësisë, i frymëzuar nga të gjitha qytetet  ka për të ofruar. Përvoja çastit energjisë-një jehonë të lartë të gjallë guximin  e NYC me shënime të gjallë agrume lagësht. Një avantazh të erëzave  dhe florals textured tregon anën e tij të guximshme. Një përzierje e butë e pyjeve ndjeshëm krijon mister-e besim,i qetë, sexy.

 Një diamant-formë ankorave gjurmë shishe tejdukshëm gri. Një kapak textured metalike kanaleve të shikoni dhe të ndjehen, "Suksesi është e juaja për të marrë."

Shënime: Bergamot, Mandarin, dëllinjë, Sage, White qepë, kardamom, Lavender, Violet, Jasmine, Cedarwood, Patchouli, shpatore, Vetiver.

Style: Mysterious. Dinamike. Gjallë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4519
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4520
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK