ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Donna Karan Gold
 
 
DKNY
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA DKNY
 
Donna Karan Gold
 Sipas Donna Karan, ari  gjithmonë ka terhequr  me pasionin  dhe fuqinë e tij, dhe si një projektuesi, ajo ka pëlqyer gjithmonë kombinime prej ari dhe ngjyrën të zezë. Ajo ka arritur në fund në krijimin e një aromë për të reflektuar fuqinë e saj, ngrohtësi dhe atraktivitetin.

Aroma është e ndërtuar nga dy elemente kryesore, të cilat bartin një parfum prej ari: zambak nga Casablanca dhe qelibar. Lily është dehëse dhe gaz, ai tërheq dhe josh, duke qelibar është e ngrohtë, si një prekje e artë.

Kjo aromë e komplikuar dhe e fuqishme, por edhe i butë dhe femërore përfshin shënimet e mëposhtme: lily, qelibar, të akacies,  karafil te bardhe , balsam ari, ari dhe patchouli polen nga Azia Lindore.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #4524
11 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4525
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Regenerating D ...
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK