ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure DKNY
 
 
DKNY
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA DKNY
 
Pure DKNY

Parfum fokusohet në një përbërës të vetëm, e cila është çelësi për të gjithë përbërjen - vanilje Ugandan. Projekti rreth kësaj aromë është projektuar dhe shkaktoi në bashkëpunim me CARE, i cili burimet e këtij unike, lloj i butë e vanilje. CEO i kompanisë deklaroi: "CARE është e ngazëllyer për t'u bërë partner me PureDKNY mbi një nismë që do të mbështesë gratë në Ugandë, ndërsa edhe edukimin e konsumatorëve amerikanë në lidhje me gratë luajnë rol të rëndësishëm në thyerjen e ciklit të varfërisë globale". Projekti me DKNY është arritja e fundit e kompanisë dhe do të mundësojë grave Ugandës për të punuar, të edukuar dhe të sigurojë për familjet e tyre.

Aromë hapet me Ugandan vanilje, lule petals Dewdrop, zambak uji dhe u bullgare. Një zemër rreh me ritmin e lule ekzotike - jasemini, freesia dhe orkide, ndërsa një bazë përfundon në përbërjen e pastër me të bardhë qelibar, dru sandali dhe vanilje në ujë.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4527
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK