ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fresh
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dunhill
 
Fresh
 Dunhill Fresh nga Alfred Dunhill është një aromë Woody për burrat. Dunhill Fresh ishte nisur në vitin 2005.Hundë pas kësaj aromë është Maurice Roucel. Shënime të lartë janë livando, shënime jeshile, freesia, borzilok, nenexhik dhe urtë, shënimet e mesme janë mimose, shpatore, violet dhe freesia, shënimet bazë janë coumarin, qelibar, patchouli, oakmoss, vetiver dhe dru kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deostick 75gr
Artikulli #4531
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK