ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Blanc
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Blanc
 S.T. Dupont Blanc është një buqetë të bukur me lule të bardha Francoise Caron krijuar nga e Quest.Aromë është dehëse, me lule, intensive dhe të lumtur.Shishe ka një formë të lehta luksoze, ashtu si version për burrat. Lighter është një nga produktet kryesore të kësaj kompanie.

Shënimet kryesore e këtij parfumi përfshijnë lule të bardha dhe fruta të bardhë: të bardhë aktuale, pjeshkë pa push të bardhë, zambak, bardhë u rrit, ngjyrë e bardhë absolute, tuberose, të bardhë qelibar, purpur dhe myshkut të bardhë.Parfum u krijua në vitin 2006.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 30ml
Artikulli #4544
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK