ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Noir
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Noir
 S.T. Dupont Noir nga S.T. Dupont është një aromë Woody djegëse për burrat. S.T. Dupont Noir filloi në 2006.Hundë pas kësaj aromë është Michel Girard. Shënime të lartë janë livando, nenexhik dhe kardamom, shënimet e mesme janë arrëmyshk dhe karafil, shënimet bazë janë lajthi, lesh kashmiri dru dhe vetiver.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4546
3 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4547
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Montblanc Presence c ...
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK