ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Femme
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Femme
 S.T. Dupont  Pour Femme

S.T. Dupont  Femme- krijim hyjnor, një vepër e artit, idealin e elegance dhe Përsosmëri. Një aromë të freskët me lule me shënime drurë të Santana, kedri, patchouli dhe lisi chords myshk djegëse, qelibar, vanilje dhe myshk. Një buqetë klasike e delikate dhe elegante në të njëjtën kohë lule dhe shënime fryt i, jasemini galbanum dhe orchids përcjellë karakterin rafinuar të këngëve sensual. Tone të ndritshme dhe të gjallë e, magnolia agrume, u rrit, gardeni dhe karafil mishërojnë bukuri i patejkalueshëm dhe parfum feminitet e pronarit. Dupont Extremely elegante dhe delikate aromë është ideale për gratë afariste dhe personat e aktvendimit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #4549
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK