ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Essence Pure
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Essence Pure
Esence Pure Pour Femme  nga S.T. Dupont është një aromë lules orientale për gratë. Thelbi i pastër  per femra  filloi në vitin 2002. Shënime të lartë janë mandarin ,portokalli, freesia dhe bergamot, shënimet e mesme janë jasemini dhe trendafil, shënimet bazë janë qelibar, patchouli, vanilje dhe dru kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4559
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK