ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Intense
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Intense
 S.T DUPONT Intense Pour Femme prezanton aromen e  lules-orientale  shpallur si një ode për feminitetin.Me bashkimin e ndritur te bergamot, agrumeve dhe Neroli rrethuar me nuanca jeshile e  të freskëta. Një zemër ofron butësinë e ngjyrë e bardhë, turke u ngrit dhe mimoza, ndërsa vë në dukje bazë të lënë një gjurmë të mrekullueshme të majmë-marrëveshjet e drurë, qelibar dhe dru sandali misk.Arrin në një aromë karakteristike flacon cilindrike (STDupont Hidh Femme 1998 edition) në nuanca ngjyrë blu të errët me një tapë argjendi. STDupont Intese Femme  u nis në 2009.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #4561
4 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4562
3 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4563
3 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18500 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK