ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Intense Men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Intense Men
 STDupont intensive Pour Homme, është ndërtuar si një aromë pemë-orientale krijuar në bashkëpunim me parfumierit Christophe Raynaud.Aromë është balancimi midis ritmit të pasionuar, temperament dhe elegance absolute. Shënime të lartë do të mbush me gëzim ju me limon, bergamot dhe livando, i cili lë në fuqi aromatike dhe shkëlqen në fillim. Lidhje me një zemër të aromë është krijuar nga kontakt me erëza e shafran kombinuar me lule portokalli. Shënime bazë të futur një pasion shtresë, mashkullore e Tonka, styrax, kedri, myshk dhe qelibar, së bashku me marrëveshjet të qartë lëkurë. Flacon i saj është gjithashtu ngjyra në ngjyrë blu të errët dhe të kurorëzohet me një tapë argjendi.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4565
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4566
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK