ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
L'eau Pour Homme
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
L'eau Pour Homme
 L'Eau de S.T. Dupont pour Homme nga S.T. Dupont është një Floral Musk Woody aromë për meshkuj. L'Eau de S.T. Dupont pour Homme filloi në vitin 2004.Hundë pas kësaj aromë është Antoine Maisondieu. Shënime të lartë janë mandarin portokalli, nenexhik dhe bergamot, shënimet e mesme janë livando, violet, freesia dhe kardamom, shënimet bazë janë qelibar, myshk, kedri dhe Sequoia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4568
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK