ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Orazuli
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Orazuli
 Orazuli nga S.T. Dupont është një aromë lules për gratë. Orazuli ishte nisur në vitin 2005. Shënime të lartë janë freesia, Neroli dhe e hidhur bajame, shënimet e mesme janë osmanthus, jasemini dhe zambaku-i-luginës, shënimet bazë janë myshk, vanilje dhe agrumeve
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4570
3 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4571
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK