ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Passenger
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Passenger
 PASSENGER për Gratë është një datë aromatik në një kopsht plotë të agrumeve me lëng, jeshile mandarin dhe bergamot të cilat përzierje me juiciness e gjallëri rrush pa fara dardhë dhe i zi. Një zemër e përfshin Cyclamen, gardeni dhe u rrit, ndërkohë që vëren bazë të na sjellë frymë të ngrohtë e irisit. Sandalwood dhe gjurmët butë butë lënë misk s në lëkurë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4573
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4574
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK