ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Passenger for Men
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Passenger for Men
PASSENGER  Pour Homme  është një aromë djegëse pemë nga shtëpia portreti luksoze franceze. Nisur në 2008 shënimet e tij të lartë janë agrume dhe violet fletë; shënimet e mesme janë xhenxhefil kardamom piper i kuq dhe ngjyrë purpur i zbetë, shënimet bazë janë druri guaiac dhe benzoin. Një parfum mashkullor pasagjerëve Pour Homme është për zotëri diskriminues i cili preferon finesë dhe sqimë për një shfaqje të vrazhdë të fuqisë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4576
3 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4577
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK