ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rose
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dupont
 
Rose
 S.T. Dupont Rose është kadifeje, e butë dhe unike si një  petal trendafili, ajo ka stil klasik dhe arome  natyrore.Parfumi është i freskët dhe i lirë, i përbërë nga një buqetë me trëndafila të rrethuar me lule dhe me shije frute  ,së bashku me marrëveshjet e drurit  dhe miskut. Krijuesi i parfum është Flos Christiane.

Shënime të lartë të STDupont Rose përfshijnë limon dhe mandarin, e cila të futur një uverturë të këndshme me marrëveshjet e saj ,shkëlqen së bashku me gjallëri dhe ekstrakt violet. Një zemër të fortë dhe dominues shton aromatbullgare , me shoqërin e  lules  bozhure, iris dhe indian , të cilat janë në krye të naturales dhe freskis. Një bazë e përfshin kedri nga Virxhinia, myshk dhe vetiver, e cila të plotë  përfundojë përbërjen.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #4579
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4580
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4581
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK