ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Arden 5th avenue after five
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Elizabeth Arden
 
Arden 5th avenue after five
 Pas 5 ... natës është i ri, ka muzikë në sfond dhe të famshëm NY Avenue livens, ajri është i mbushur me energji elektrike dhe pritjet romantike, duke premtuar një mbrëmje plot pasion, partia është vetëm duke u nisur ... Kjo ndjenjë e hare, humor romantike dhe eksitim ishte shishe succefully deri në këtë parfum të reja nga Olivier Gillotin në vitin 2005.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 125ml
Artikulli #4583
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK