ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Liberte
 
 
Cacharel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cacharel
 
Liberte
Cacharel vazhdon ti ofrojë gruas një frymë  irie në një botëbme rregulla me krijimin e tyre te fundit Cacharel Liberte.

Cacharel Liberte eshte version unik që është bazuar rreth një patchouli te paster dhe plot gjallëri. Kjo i jep parfumit një ndjenjë butesie dhe embelsie per trupin tuaj. Baza e këtij parfumi te pazakontë zbulon një parfum me drurë patchouli me shënime orientale dhe vanilje. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #303
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK