ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Zegna Z
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ermenegildo Zegna
 
Zegna Z
 Aromë e dytë për burrat e Zegna italian projektuesi është moderne dhe rinore. Shishe kaltërosh të projektimit sportive është praktike dhe elegante dhe me siguri eshte  pëlqyer nga publiku i nte rinjve.Aromë hapet në shënimet e freskëta dhe me shije frute të bergamot, rozmarinë dhe Casoar fruta (manaferrat blu nga New Guinea ngjashme me boronicë, të cilat ngjajnë olfactively rrush pa fara e kuqe), dhe kumbulla verdhë Mirabelle.Fruta ekzotike të japë një nuancë të gjelbër-modern shije frute. Zemra me erëza e irisit, arrëmyshk, dhe piper të bardhë të njoftuar ardhjen e vë në dukje sensuale prej druri, të ngrohtë dhe natyrore: kashmiri druri, patchouli, myshk, dhe lisi myshk.Parfum u krijua nga Antoine gënjej, Pierre Negrin i dhe Olivier Gillotin në vitin 2005.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
kit eau de toilette 3x50ml
Artikulli #4589
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK