ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Absolutely Me
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Absolutely Me
Escada ABSOLUTELY ME, Aromë u njoftua që të jetë një me gaz, freskuese dhe me shije frute, me shënime ëmbël në zemër dhe vanilje tenderit shteg.

Absolutely Me hapet me marrëveshjet e frutave  të freskëta dhe raspberries. Zemra është paraqitur me aroma delikate te kuq Macaron Rose, e ndjekur nga vanilje e butë në bazë.Shishe u krijua si paraardhësit e tij me logon e 2 shkronja E përballë njëri-tjetrit, zbukuruar me kristale.Shishe është transparente dhe ngjyra vjollcë të lëngshme është delikate.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4591
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4592
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4593
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 150ml
Artikulli #4594
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #4595
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 30ml + Blotion 50ml
Artikulli #4596
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK