ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Desire Me
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Desire Me
 Desire Me vazhdon historinë erëmirë të pabesueshme Mua. Ajo josh me një përbërje simpatik e hidhur-ëmbël agrumeve shkëlqen dhe thekson juiciness e mandarin që pulsates përqafuar nga esenca e një zemër, të cilat janë dominuese dhe e bashkuar me bozhure dhe e lë të freskët jeshile.

Shënime të freskëta jeshile me lule të lënë një gjurmë femërore së bashku me një përzierje misterioze, ekzotike dhe me shije frute të aromas. Një bazë është e karakterizuar nga elemente grykësi: Tiramisu, kafe, biskota, aromas të veçantë të djathë tortë, si dhe i pasur nuanca të çokollatë të errëta, të cilat kontribuojnë për ngrohtësi dhe sensualitetit në lëkurë për një kohë të gjatë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4598
8 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4599
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4600
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4601
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 200ml
Artikulli #4602
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4603
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
Dior Sauvage Dior ...
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK