ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Magnetism
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Magnetism
 Pas magnetizëm për gratë, Escada ka nisur një version mashkullor të aromës.Parfum u krijua nga parfumierit master për aromë për meshkuj, Michel Almairac në vitin 2004. Aromë është shumë sensuale, aroma e saj e errëta intensive përfshin drunjtë, vë në dukje djegëse dhe balsamic.


Piper dhe shafran tregojnë temperamentin e tyre të nxehtë dhe djegëse që nga fillimi. Zemra është e përbërë nga shënime shumë mashkullore dhe elegante prej druri e dru sandali dhe dru kedri. Shënimet mprehtë lëkure janë të kundërta bazë të ngrohtë dhe balsamic orientale e Tolu balsam, qelibar, myshk dhe v
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4605
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 75ml
Artikulli #4606
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4607
2 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK