ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Moon sparkle
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Moon sparkle
 Escada Moon Sparkle  u prezantua në vitin 2007. Ajo vjen në shishe elegante dhe i dhembshur. Ajo hapet me shënimet e rrush pa fara luleshtrydhet, e zezë, agrumeve dhe frutave të kuqe. Shënimet e Mesme zbulojnë bizele ëmbël, freesia, jasemini dhe u rrit, dhe kjo buqetë me lule erëmirë është pasuar nga butë, myshk, Sandalwood dhe qelibar në bazë të
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4616
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 150ml
Artikulli #4617
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #4618
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK