ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Moon sparkle
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Moon sparkle
Moon Sparkle per burra  ka qenë  nisur në Indi. Një vështrim në elemente të ndryshme që e përbëjnë këtë aromë mund të sugjerojnë se kjo është një nga ato aromat 'ndryshe'. Kjo është e sigurt, por ai gjithashtu nuk arrin të bëjë një përshtypje të rëndë, dhe nuk bëni ndonjë nga shënimet e ndryshme të qëndrojnë jashtë as nuk vijnë së bashku për të krijuar një aromë të qëndrueshme të veçantë. Problemi është se mundohet të jetë, ujore agrume dhe drunjtë në të njëjtën kohë. Ajo hits ju si një aromë të freskët për minuta para pas ju i vishni atë, por që nuk do të zgjatem freski, shënimet bazë (Cedar dhe Vertiver) të marrë përsipër. Ju mund si kjo aromë nëse ju dashuroj Kenzo Pour Homme (1991) i cili gjithashtu ka të njëjtën shënime bazë (Cedar dhe Vetiver). Vetëtin hëna nuk ka pikë shumë të rëndë në faktor "të qëndrueshme të energjisë 'ose.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
shower gel 150ml
Artikulli #4621
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK