ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ocean lounge
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Ocean lounge
Ocean Lounge  nga Escada është një aromë me shije frute me lule për gratë. Ocean Lounge  është një aromë e re dhe u prezantua në vitin 2008. Shënime të lartë janë litchi, llokum, marrëveshje dardhë nektar dhe marrëveshje luleshtrydhe meringe, shënimet e mesme janë aromas violet petal akullore me lëng frutash, mimose çel dhe Jasmine, shënimet bazë janë qelibar, vanilje absolut dhe dru tik dru.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4623
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 150ml
Artikulli #4624
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #4625
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK