ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Escada S
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Escada S
Escada S është një aromë shumë e veçantë. Ajo është menduar për çdo rast, çdo vend në Tokë, kudo që janë, Escada S është zgjedhja e duhur. Designers e këtij aromë të kërkuar për të krijuar një parfum që feston shpirti aventuresk, , duke eksploruar muzetë e Romës, apo përzierja koktej perfekt shampanjë ... '
      Escada S është  për një grua që jeton jetën e saj të plotë, ajo i sjell me ngjyra në rrethinat e saj . Escada S ndjek tendencat e modës të cilat diktojnë, të guxojnë të përzierje unmixable, pranojnë diversitetin në çdo formë.

Përbërja që feston aventurë dhe shpirtit të lirë hapet me  kumbull dhe blackcurrant elegante dhe e kombinuar . Zemra lules blends bajame lulëzojë, dhe muguet spiced me piper i kuq. Baza e të thellë shkrihet, sofër Sandalwood, musks dhe lajthi.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 90ml
Artikulli #4627
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4628
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4629
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4630
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
body lotion 200ml
Artikulli #4631
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4632
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala VINYL ...
300 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK