ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Sentiment pour Homme
 
 
Escada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Escada
 
Sentiment pour Homme
Escada Sentiment  pour Homme nga Escada është një aromatik aromë Woody për burrat. Escada Ndjenja pour Homme filloi në vitin 2002. Escada Ndjenja pour Homme u krijua nga Dominik Ropion dhe Laurent Bruyere. Shënime të lartë janë të limonit dhe dëllinjë berries; shënimet e mesme janë arrëmyshk, dhe piper i kuq; shënimet bazë janë, dru sandali vetiver dhe dru kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4648
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK