ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pleasures exotic
 
 
Estee Lauder
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Estee Lauder
 
Pleasures exotic
Estee Lauder Pleasures Exotic
Një kënaqësi tropikale, ju provokon me përzierjen e saj me fruta ekzotike dhe lule. Një bashkim joshëse të Fruta koktej  mango, Frutat lëng Citrus dhe Lychee i holluar me ujë të kombinuara me Island Lule Bamboo, Orangeblossom dhe hardhisë mbuluar me vesë bougainvillea për të kapur bukurinë ekzotike dhe vitalitetin e një largim tropikale.
Lloji aromë: Floral Tropical
Shënime Top:    Mango Fruta Koktej Passion,qitros Pink,portokall,lemongrass
Shënimet e Mesme:  Hibiscus Lule,Island Lule Bamboo,Vine bougainvillea, Orangeblossom, lychee.Cassis
Shënime bazë   :
*dru sandali
*qelibar
*violet Woods
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4654
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK