ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure Linen Pink Coral
 
 
Estee Lauder
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Estee Lauder
 
Pure Linen Pink Coral
 Romantike me lule  Pure White Linen  Coral Pink është një aromë të re ne shtëpinë e Estee Lauder dhe ajo u prezantua në vitin 2009 si një kujtim të ditëve me diell nga deti.

Ai përfshin aromat e manave kineze, mollë dhe  trëndafili. Një zemër është e dominuar nga thekse joshëse të jasemini, lule qershie, kuq bozhure, ndërsa shënimet bazë të prezantuar, vanilje Sandalwood dhe purpur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4658
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK