ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Original 1910
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Everlast
 
Original 1910
 Original 1910 nga Everlast është një aromë orientale Woody për burrat. 1910 origjinal është nisur në vitin 2005. Shënime të lartë janë bli, livando, mandarin portokalli, nenexhik dhe grejpfrut, shënimet e mesme janë arrëmyshk, selvi, kanellë, dragua dhe barbarozë, shënimet bazë janë prej lëkure, tonka Bean, patchouli, myshk dhe druri guaiac.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4660
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4661
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 100ml
Artikulli #4662
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK