ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ferrari Black
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ferrari
 
Ferrari Black
 Ferrari Black nga Ferrari është një aromë aromatike Fougere për burrat. Ferrari Black filloi në vitin 1999. Shënime të lartë janë bli, kumbulla, bergamot dhe të kuqe mollë, shënimet e mesme janë kanellë, jasemini, u ngrit dhe kardamom, shënimet bazë janë qelibar, vanilje, myshkut dhe dru kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
shower gel 400ml
Artikulli #4664
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK