ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Extreme
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ferrari
 
Extreme
 Ferrari Extreme nga Ferrari është një aromë aromatike për burrat. Ferrari Extreme filloi në 2006.Hundë pas kësaj aromë është Alberto Morillas. Shënime të lartë janë bergamot dhe kardamom, shënimet e mesme janë arrëmyshk, kedri dhe barbarozë, shënimet bazë janë të miskut dhe oakmoss.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 125ml
Artikulli #4667
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK