ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fcuk
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA French Connection UK
 
Fcuk
 Fcuk HIM Luscious, dinamik, sexy, provokuese, ashtu si emri i saj, Fcuk Ai është aromë e parë e rinj Fcuk angleze markë (French Connection Mbretëria e Bashkuar). Fcuk Ai është një vend modern, aromë të freskët orientale. Shënimet e lartë janë aromatike, i përbërë nga herbs aromatik, basil, livando, dhe rozmarinë, me marrëveshjet e Sangria. Zemra është e përbërë nga kërpi, meksikan urtë, të gjelbër piper dhe gjethe çaji. Baza Sensual karakteristika orientale vanilje, patchouli, dhe zi. Ajo ishte crated në hundë vitin 2004.Procesi pas kësaj aromë është Geza Schoen.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4669
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK