ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Latin Dance
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gabriela Sabatini
 
Latin Dance
 Latin Dance nga Gabriela Sabatini është një aromë lules Fruity për gratë. Dance latin ishte nisur në vitin 2008. Shënime të lartë janë kivi, papaja, shegë dhe bambu, shënimet e mesme janë zambaku-i-luginës, Hibiscus dhe orkide, vini re bazë është qelibar
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deospray 75ml
Artikulli #4671
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK