ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Private Edition
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gabriela Sabatini
 
Private Edition
Private  Edition  nga Gabriela Sabatini është një Floral Musk Woody aromë për gratë. Shënime të lartë janë pineapple, pjepër dhe mandarin orange; shënimet e mesme janë vjollce, jasemini dhe zambaku-i-luginës, shënimet bazë janë, dru sandali patchouli dhe të bardhë misk.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 10ml
Artikulli #4673
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Montblanc Presence c ...
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK