ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FERRE
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gianfranco Ferre
 
FERRE
 Ferre Ujë Parfumi është krijuar në vitin 2005. Ishte për një grua të sofistikuar që është elegant dhe shkëlqen, e plotë të jetës dhe 'de vivre Joie'. Iris është shpirti këtë parfum, kjo lule mishëron muza e artistit, kjo është një simbol i një bukuri të matur aristokratike. Ajo hapet me një hov të bergamot dhe fruta ekzotike (pjepër dhe pineapple) që të shoqërohem me një shënim iris-fletë. Zemra është e përbërë nga një harmoni lules me shënime e ylang ylang-kënduar me manjolia elegante dhe freesia së bashku me vjollce, u ngrit dhe jasemini. Iris është i pranishëm në bazë, por si të përqëndrohet irisit root e cila është pjesa më e aromatik lule të kësaj. Shënimet bazë janë dru sandali, 'basmati oriz ", qelibar, musks dhe vanilje.Hundë pas kësaj aromë është Pierre Bourdon.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
kit edp30ml +Blotion 30ml +Sgel 30ml
Artikulli #4675
5 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK