ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
G-Ferre Him
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gianfranco Ferre
 
G-Ferre Him
 Shkoni Forward »- është kuptimi i GF monogram në shishe. Kjo aromë është për të rinjtë dhe ata që mendojnë në këtë mënyrë. Freski, energji, liria, horizonti i pafund para syve tuaj - të përfaqësuar idetë e mbështetur edhe nga dizajni shishe (një mashkull dhe femër në shishe blu dhe punk) - i gjatë, elegante, të thjeshtë me linja të qarta.Aromë aromatic pemë mashkull është një. Interlud energjike dhe të freskëta thekson strukturën pemë spiced të parfum. Ngrohtësinë e koriandrit dhe arrë është smoothened me purpur dhe qimnon në zemër. Baza është i përbërë nga dru kedri, sofër, patchouli dhe benzoin. GF Ferre Lui-Atë u lançua në vitin 2004.Hundë pas kësaj aromë është Jean-Charles Niel.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
kit edt 30ml +Sgel 30ml
Artikulli #4677
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK