ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Armani Code
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Armani Code
 Giorgio Armani Code Pour  Femme Eau de Parfum spray për gratë është një arome e butë e lules, duke i hapur me shënime të lartë të portokallit Afrikes, portokalli te hidhur dhe te ëmbël italiane, që rrjedh në një zemër  tuniziane absolute me ngjyrë te bardhë dhe zambak në majë ,  vanilje dhe mjaltë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4695
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4696
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4697
5 700 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #4698
11 700 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4699
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
Body lotion 200ml
Artikulli #4700
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4701
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Micromatic ‚Ä ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Montblanc Presence c ...
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK