ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Armani Code Summer edition
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Armani Code Summer edition
 Armani Code Summer pour Femme.
Sjell ngrohtësinë e rrezeve të diellit, atmosferës të qetë dhe një frymëmarrje ne ererat e  freskët të Mesdheut janë kapur në kete shishe te re, elegante dhe të butë e edicioneve Verore.
Ujore, detare shënimet e Verës se re aromë Armani Code pour Femme filloji me aromat e lëngeve  te  dardhës, akullore me lëng frutash dhe portokalli i hidhur. Kjo shije frute-lules përzierje është e shoqëruar me marrëveshjen e gjelbër të Neroli te cilat futuin aroma delikate. Një zemër  aromë me ngjyrën e bardhë (përbërës kryesor i edicionit të parë për femra), pasuruar me aroma të xhenxhefil Cyclamen, dhe jasemini Sambac. Shënime bazë të ledhatoj lëkurën me drurë-erëmyk marrëveshjet e drurit të çmuar së bashku me vanilje dhe misk.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4703
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK