ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Attitude Extreme
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Attitude Extreme
 Qëndrimi Giorgio Armani ekstreme u paraqit si një pasardhës të fortë dhe më intensiv të edicionit Attitude nga viti 2007. I ri, pasardhës mashkullore përfshin aromas e limon, anise yll, dru kedri, kardamom, kafe, patchouli dhe qelibar.Parfum është në dispozicion si 30, 50 dhe 75ml EDT.

Versioni i ri premton qëndrim ekstrem, esenca dhe energji me ngjyrë në të zezë nga Armani hijeshi. Dark, Extreme joshëse, të fuqishëm dhe intensive Qëndrimi arrin në mars 2009.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4722
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4723
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK