ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emporio He
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Emporio He
Nisur nga Giorgio Armani në vitin 1998 Emporio Armani për meshkuj është një aromë të mprehtë myshk pemë. Kjo aromë mashkullore përmban një përzierje të erëza vetiver borzilok kardamom dhe është accented me Sandalwood e kedrit dhe të misk bërë Emporio Armani të përsosur si një aromë të ditës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4727
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Impala Terrac ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK